Nagoyjský přístav

6. října 2011 v 14:41 | Jiří Sýkora
Vzhledem k tomu, že mám tento týden díky zkouškám ve škole volno, vyrazili jsme dnes s otoosanem do nagojského přístavu. Kromě vyhlídkové věže s krásným rozhledem na průmyslové budovy a zbytek Nagoyi a expediční polárnické lodě je tam mořské akvárium, jedno z největších v Japonsku. Fotky jsou k vidění na Rajčeti.

Nyní se spíše než k náhodným náštěvníkům obracím k těm, kteří mě znají osobně: mometnálně pracuji na zprovoznění korespondenčního zázemí (pohledy, jak se ukázalo, jsou v Japonsku silně podpultovní a nedostatkové zboží). Pokud máte někdo zájem obdržet pohled či dopis z Japonska, pošlete mi soukromou cestou svou adresu.
Pokud by jste měl někdo z nějakých obskurních důvodů nutkání napsat mně, zkuste ho přemoct. Pokud se vám to nepovede, zkontaktujte mě a já vám, pokud rodina svolí, pošlu svou adresu. Předem upozorňuji, že jestli mi někdo bude posílat mouku a staré tikající budíky, tak mu, hned jak mě deportují, oholím bradku i zbytek hlavy a nasypu mu jeho termosky do Vltavy. We're clear? Good ;).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama