Duty calls

16. srpna 2011 v 1:24 | Jiří Sýkora
Ano, dlouho jsem na blog nic nenapsal. Ne, neutopil jsem se při tsunami, nezasypalo mě zemětřesení, nezemřel jsem na ozáření ani mě nesežral radioaktivní mutant. Pro ty, kterým jsem to ještě nevysvětlil, zapoměli to, nebo pro velice nepravděpodobný případ, že by sem snad zabloudil nějaký cizinec, podám stručné vysvětlení: zemětřesení mě zastihlo ještě na Evropském kontinentu, konkrétně v Praze v mé posteli. S sebou přineslo ujištění, že odlet se posune o několik dní, nebo maximálně týdnů. Nevím, jestli se sekli o řád, nebo používají jiný kalendář, každopádně jsem se jednoho dopoledne (bylo to 16.3., což si shodou okolností pamatuji celkem přesně) skrze telefonát, který mi přinesl velmi nepříjemné probuzení, dozvěděl, že odjezd se posouvá o pět měsíců.

Odložení mělo své mnohá pozitiva i negativa. Odpadla nutnost se po návratu zapojovat doprostřed školního roku, a samozřejmě jsem stihl většinu prázdnin v Čechách. Na druhou stranu se konec školního roku díky měsíční absenci před plánovaným odjezdem a asi čtyřtýdenní angínou projevil velice krušný. Také jsem nepříjemným způsobem zjistil, že včas prásknout do koní a nerozházet si úplně život také není špatný nápad. Ehm... no nic.

Anyway, i přes posun se odjezd přiblížil na současné pozítří. Konečně jsem se dokopal k tomu si zabalit. Jak se asi tak balí na rok v cizině v mém podání: vyházet všechny věci, co mám ve skříni, vyhodit ty děravé nebo malé, přihodit nově koupené a výslednou směs nacpat do kufrů. Job's done... in a bit freaky way.

Momentálně mi zbývají asi dva dny, kdy ještě můžu předstírat že do žádného Japonska nejedu. V letadle to asi půjde už o poznání hůř.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kompas kompas | 17. srpna 2011 v 9:46 | Reagovat

Jen předstírej, předstírej, ona tě ta legrace přejde. :D

2 Bebe Bebe | 17. srpna 2011 v 14:28 | Reagovat

Máš určitě všechno sbaleno? Protiradiační oblek? Dostatek střeliva? Sprej proti zombiím? Skládácího bojového robota? Nebo ten se fasuje až po přistání?

3 Jiří Jiří | 17. srpna 2011 v 22:55 | Reagovat

Check, check, check. Lock and load, hey ho, let's go :)
a na roboty kašlu, templar power!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama